Rekrutacja 2021/2022 Zasady rekrutacji czytaj...

 REKRUTACJA DO LICEUM 2021/2022

Odświeżona szkoła po remoncie

Z  wielkim entuzjazmem uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego Milenium wrócili po wakacjach do szkoły, lub przekroczyli je po raz pierwszy.  Podczas nich, gdy zasłużenie odpoczywali po intensywnej kilkumiesięcznej nauce, nasza szkoła zmieniła się nie do poznania!

W okresie letnim w Milenium odbył się remont, a jego efekty mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii. Naszym Uczniom bardzo spodobała się "odświeżona szkoła" i nowe kolory ścian, które rozjaśniły szkolne korytarze. Pomieszczenia stały się jasne i eleganckie.

Zapraszamy do obejrzenia efektów remontu - link do galerii zdjęć znajduje się tu -> kliknij tutaj


4 dodatkowe języki obce do wyboru

oraz szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, rozwijających zainteresowania uczniów

Język hiszpański, niemiecki, francuski oraz rosyjski. Zajęcia dodatkowe: programowanie systemów komputerowych, nauka i ćwiczenia z programem AutoCAD oraz łacina.


Czytaj więcej...
School Learning


 • 5 x j. angielski

  Akademickie Liceum Milenium na każdym profilu prowadzi zajęcia z języka angielskiego 5 razy w tygodniu, aby nasi uczniowie mieli szansę na bardzo dobre zdanie matury. Dokładamy wszelskich starań, aby nasi absolwenci opuszczali mury szkoły z poziomem B2.

 • U nas nikt ich nie potrzebuje

  Dzięki zwiększonej liczbie godzin lekcyjnych uczniowie pracują więcej w szkole i nie muszą chodzić na dodatkowe lekcje - korepetycje.

 • Więcej czasu dla ucznia

  Lekcje prowdzone w małych grupach dają komfort uczniom jak i nauczycielom. Pedagog może poświęcić więcej czasu na wytłumaczenie zadanienia w mniej licznej klasie

 • Więcej nauki w szkole - mniej w domu

  Dzięki zwiększonej liczbie godzin i pracy w mniejszych klasach uczniowie przerabiają więcej materiału w szkole a mniej w domu.


90

uczniów


34

nauczycieli

Szkoła z pasją

Odkrywaj

Odkrywaj to co Ciebie interesuje w najlepszych dydaktycznych warunkach
Odkrywaj

Ucz się

Przygotuj się dobrze do matury, poznawaj języki obce, naucz się programować
Ucz się

Zwyciężaj

Z nami dostaniesz się na wymarzone studia w kraju i zagranicą
Zwyciężaj

Our school goals

Archiwum Liceum

Chcesz poznać historię Akademickiego Liceum Milenium? Sprawdź nasze archiwum, znajdziesz tam wszystko co się działo w latach 2016-2019.

Archiwum

Zadzwoń

61 4245007