Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Akademickie Liceum Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007
Newsletter
Aktualności
Dyskoteka andrzejkowa w stylu lat 80-tych
dodano: Piątek, 14 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Madonna, Bee Gees, John Lenon, Michael Jackson - Akademickie Liceum Milenium wypełniło się dźwiękami największych hitów lat 80-tych! Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę andrzejkową rodem z minionej muzycznej epoki. Obowiązywały stylizacje z tamtych lat.
"Sokół Milenium" - najnowsze wydanie
dodano: Środa, 5 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Już jest najnowsze wydanie gazetki „Sokół Milenium”, która jest tworzona i redagowana przez uczniów klas VIII naszej Szkoły Podstawowej. Zapraszamy wszystkich uczniów LO do lektury!
Milenium obecne na gnieźnieńskim święcie kina
dodano: Niedziela, 18 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Miło nam poinformować, że Alicja Szalczyńska - uczennica II klasy LO Milenium- w miniony weekend zasiadała w Jury Młodego Widza XII " Offeliady - Ogólnopolskiego Festiwalu KINA Niezależnego. W czasie gali finałowej to właśnie ona odczytywała werdykt młodego jury. Licealiści w ciągu dwóch dni obejrzeli 35 filmów.
"PAN TADEUSZ" na poważnie i na wesoło
dodano: Wtorek, 13 listopada 2018 przez: Martyna Drągowska
Czy Telimena cierpiała na pomieszanie zmysłów? Co słodziaki mają wspólnego z polowaniem w Soplicowie? Czy czarna polewka smakowała jak Coca-Cola? Na te i na inne pytania odpowiedź znaleźli uczniowie z klasy 2A Akad
Święto Niepodleglości 11 listopada
dodano: Piątek, 9 listopada 2018 przez: Martyna Drągowska
Uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej, III Gimnazjum oraz I i II Liceum Ogólnokształcącego uczcili 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, uczestnicząc w grze dydaktycznej „Droga do wolności”. Oficjalną inaugurację gry rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego w sali wielofunkcyjnej. Następnie uczniowie wysłuchali krótkiego koncertu piosenek o tematyce powstańczej.<
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Milenium w kampanii „ Drugie życie”
dodano: Piątek, 26 października 2018 przez: Rafał Wojtaszak
26 października – w obchodzonym na całym świecie Światowym Dniu Donacji i Transplantacji odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu inauguracja 11. kampanii „ Drugie życie”, połączona ze szkoleniem młodzieży z zakresu transplantologii.
Archiwum wiadomości: 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium