Witaj, Gościu! Zaloguj się
Nasze szkoły
Aktualności
;
Akademickie Liceum Milenium
ul. Leopolda Okulickiego 3a
62-200 Gniezno
tel: 61 4245007

Newsletter
Aktualności
Kierunek -> BERLIN
dodano: Wtorek, 18 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
6 grudnia, w dzień Mikołajek, uczniowie naszej szkoły pojechali na świąteczną wycieczkę do Berlina. Zwiedzanie miasta zaczęliśmy od spaceru po centrum. Zobaczyliśmy m.in. Check Point Charlie, wystawę terroru, berlińskie ZOO, Kościół Pamięci cesarza Wilhelma oraz Reichstag i Bramę Brandenburską.
Tworzenie kartek świątecznych metodą quillingu
dodano: Sobota, 15 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Uczniowie klas I LO i II LO Milenium w Gnieźnie są już przygotowani do Świąt Bożego Narodzenia. Na lekcji religii uczniowie przygotowali przepiękne kartki świąteczne skomplikowaną metodą quillingu, czyli techniki polegającej na tworzeniu ozdób z wąskich, zwijanych pasków papieru.
Dyskoteka andrzejkowa w stylu lat 80-tych
dodano: Piątek, 14 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Madonna, Bee Gees, John Lenon, Michael Jackson - Akademickie Liceum Milenium wypełniło się dźwiękami największych hitów lat 80-tych! Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę andrzejkową rodem z minionej muzycznej epoki. Obowiązywały stylizacje z tamtych lat.
"Sokół Milenium" - najnowsze wydanie
dodano: Środa, 5 grudnia 2018 przez: Martyna Drągowska
Już jest najnowsze wydanie gazetki „Sokół Milenium”, która jest tworzona i redagowana przez uczniów klas VIII naszej Szkoły Podstawowej. Zapraszamy wszystkich uczniów LO do lektury!
Milenium obecne na gnieźnieńskim święcie kina
dodano: Niedziela, 18 listopada 2018 przez: Rafał Wojtaszak
Miło nam poinformować, że Alicja Szalczyńska - uczennica II klasy LO Milenium- w miniony weekend zasiadała w Jury Młodego Widza XII " Offeliady - Ogólnopolskiego Festiwalu KINA Niezależnego. W czasie gali finałowej to właśnie ona odczytywała werdykt młodego jury. Licealiści w ciągu dwóch dni obejrzeli 35 filmów.
"PAN TADEUSZ" na poważnie i na wesoło
dodano: Wtorek, 13 listopada 2018 przez: Martyna Drągowska
Czy Telimena cierpiała na pomieszanie zmysłów? Co słodziaki mają wspólnego z polowaniem w Soplicowie? Czy czarna polewka smakowała jak Coca-Cola? Na te i na inne pytania odpowiedź znaleźli uczniowie z klasy 2A Akad
Archiwum wiadomości: [2019/2020] 2018/2019 [2017/2018] [2016/2017] 
Polityka coockie    Ochrona prywatności
Copyright (c) 2012-2019 by Dział IT GSW Milenium